Galerijen

16 mei interne competitie

Gerrit Markus Roger Schreutelkamp ½-½
Johan Steenbergen Wim van Munster ½-½
Bert van Briemen Piet Jansen 1-0
Cor Treure Wim Heinen 1-0
René van Es Max Derosas 1-0
Herman van Bekkum Sepp Haubenwallner 1-0
Groep 1 Punten Partijen Corr
1 Wim van Munster 8 13 10.5
2 Cees Schoolenberg 7.5 12 10.5
3 Gerrit Markus 7 11 10.5
4 Roger Schreutelkamp 5.5 11 9.0
5 Frans Vreugdenhil 5 8 10.0
6 John Gebraad 5 10 9.0
7 Johan Steenbergen 5 13 6.9
8 Arthur Rongen 4.5 8 9.5
9 Hans Koedam 3.5 10 6.3
10 Tom Boesten 3 11 4.9
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 12 13 14.5
2 Bert van Briemen 7 12 10.0
3 René van Es 5.5 6 11.5
4 Wim Heinen 5.5 9 10.0
5 Herman van Bekkum 5.5 10 9.5
6 Piet Jansen 5 13 6.9
7 Wim Vreeburg 3.5 11 5.7
8 Max Derosas 3 5 9.5
9 Sepp Haubenwallner 3 14 3.9
10 Maarten Geuskens 2.5 9 5.0
11 Djin Jharap 0.5 3 3.0

De kolom Corr geeft de score na een correctie voor niet te spelen wedstrijden en een verwachting van de nog te spelen wedstrijden.
De twee late instromers in groep 2 (René en Max) staan zoals verwacht dus nog niet op de plaats waar ze waarschijnlijk gaan eindigen.

9 mei interne competitie

Johan Steenbergen Hans Koedam 1-0
Tom Boesten Gerrit Markus 0-1
Cees Schoolenberg Roger Schreutelkamp 1-0
Cor Treure Bert van Briemen 1-0
Sepp Haubenwallner Wim Heinen 0-1
Maarten Geuskens René van Es 0-1
Groep 1 Punten Partijen Corr
1 Wim van Munster 7.5 12 10.5
2 Cees Schoolenberg 7.5 12 10.5
3 Gerrit Markus 6.5 10 10.5
4 Frans Vreugdenhil 5 8 10.0
5 Roger Schreutelkamp 5 10 9.0
6 John Gebraad 5 10 9.0
7 Arthur Rongen 4.5 8 9.5
8 Johan Steenbergen 4.5 12 6.8
9 Hans Koedam 3.5 10 6.3
10 Tom Boesten 3 11 4.9
Groep 2 Punten Partijen  Corr
1 Cor Treure 11 12 14.0
2 Bert van Briemen 6 11 9.5
3 Wim Heinen 5.5 8 10.5
4 Piet Jansen 5 12 7.5
5 René van Es 4.5 5 11.0
6 Herman van Bekkum 4.5 9 9.0
7 Wim Vreeburg 3.5 11 5.7
8 Max Derosas 3 4 10.0
9 Sepp Haubenwallner 3 13 4.2
10 Maarten Geuskens 2.5 9 5.0
11 Djin Jharap 0.5 3 3.0

De kolom Corr geeft de score na een correctie voor niet te spelen wedstrijden en een verwachting van de nog te spelen wedstrijden.
De twee late instromers in groep 2 (René en Max) staan zoals verwacht dus nog niet op de plaats waar ze waarschijnlijk gaan eindigen.

2 mei interne competitie

Wim van Munster Cees Schoolenberg 0-1
Frans Vreugdenhil Arthur Rongen 0-1
Tom Boesten Roger Schreutelkamp 0-1
John Gebraad Johan Steenbergen 1-0
René van Es Cor Treure 1-0
Max Derosas Maarten Geuskens 1-0
Bert van Briemen Sepp Haubenwallner 1-0
Wim Vreeburg Herman van Bekkum ½-½
Groep 1 Punten Partijen
1 Wim van Munster 7.5 12
2 Cees Schoolenberg 6.5 11
3 Gerrit Markus 5.5 9
4 Frans Vreugdenhil 5 8
5 Roger Schreutelkamp 5 9
6 John Gebraad 5 10
7 Arthur Rongen 4.5 8
8 Hans Koedam 3.5 9
9 Johan Steenbergen 3.5 11
10 Tom Boesten 3 10
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 10 11
2 Bert van Briemen 6 10
3 Piet Jansen 5 12
4 Wim Heinen 4.5 7
5 Herman van Bekkum 4.5 9
6 René van Es 3.5 4
7 Wim Vreeburg 3.5 11
8 Max Derosas 3 4
9 Sepp Haubenwallner 3 12
10 Maarten Geuskens 2.5 8
11 Djin Jharap 0.5 3

25 April interne comp.

Cees Schoolenberg Tom Boesten 1-0
John Gebraad Frans Vreugdenhil 1-0
Johan Steenbergen Roger Schreutelkamp ½-½
Sepp Haubenwallner Piet Jansen 0-1
Bert van Briemen René van Es ½-½
Groep 1 Punten Partijen
1 Wim van Munster 7.5 11
2 Gerrit Markus 5.5 9
3 Cees Schoolenberg 5.5 10
4 Frans Vreugdenhil 5 7
5 Roger Schreutelkamp 4 8
6 John Gebraad 4 9
7 Arthur Rongen 3.5 7
8 Hans Koedam 3.5 9
9 Johan Steenbergen 3.5 10
10 Tom Boesten 3 9
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 10 10
2 Bert van Briemen 5 9
3 Piet Jansen 5 12
4 Wim Heinen 4.5 7
5 Herman van Bekkum 4 8
6 Wim Vreeburg 3 10
7 Sepp Haubenwallner 3 11
8 René van Es 2.5 3
9 Maarten Geuskens 2.5 7
10 Max Derosas 2 3
11 Djin Jharap 0.5 3

18 April interne competitie

John Gebraad Arthur Rongen ½-½
Tom Boesten Johan Steenbergen 1-0
Hans Koedam Wim van Munster ½-½
Cor Treure Max Derosas 1-0
Bert van Briemen Wim Vreeburg 1-0
René van Es Sepp Haubenwallner 1-0
Djin Jharap Piet Jansen ½-½
Groep 1 Punten Partijen
1 Wim van Munster 7.5 11
2 Gerrit Markus 5.5 9
3 Frans Vreugdenhil 5 6
4 Cees Schoolenberg 4.5 9
5 Roger Schreutelkamp 3.5 7
6 Arthur Rongen 3.5 7
7 Hans Koedam 3.5 9
8 John Gebraad 3 8
9 Tom Boesten 3 8
10 Johan Steenbergen 3 9
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 10 10
2 Wim Heinen 4.5 7
3 Bert van Briemen 4.5 8
4 Herman van Bekkum 4 8
5 Piet Jansen 4 11
6 Wim Vreeburg 3 10
7 Sepp Haubenwallner 3 10
8 Maarten Geuskens 2.5 7
9 René van Es 2 2
10 Max Derosas 2 3
11 Djin Jharap 0.5 3

Pathena Rotterdam laat Voerendaal ontsnappen.

Voor het eerste speelde het eerste een thuiswedstrijd in de WION omgeving. Tegen Voerendaal kon de winnaar zich verzekeren van nog een jaar Meesterklasse. Bij een gelijkspel zouden we afhankelijk zijn van de andere uitslagen. Zonder Ftacnik en Kunin waren de teams qua rating aan elkaar gewaagd, hetgeen uit het wedstrijdverloop ook bleek. De wedstrijd was spannend tot het laatste moment, met toch een onverwacht slot. Lees verder Pathena Rotterdam laat Voerendaal ontsnappen.