Alle berichten van Johan Steenbergen

Ronde 1 (5-Sept)

Joop Elderhorst 1813 Tom Boesten 1596 1-0
Hans Koedam 1492 Roger Schreutelkamp 1793 ½-½
Cor Treure 1749 Bert van Briemen 1441 1-0
Maarten Geuskens 1380 Cees Schoolenberg 1741 0-1
Wim van Munster 1724 Sepp Haubenwallner 1373 0-1
René van Es 1302 Johan Steenbergen 1720 0-1
Max Derosas 1390 Gerrit Markus 1749 1-0

 

Naam Punt Rat TPR W-We
1 Max Derosas 1 1390 2219 0.90
2 Sepp Haubenwallner 1 1373 2194 0.89
3 Joop Elderhorst 1 1813 2066 0.22
4 Cor Treure 1 1749 1911 0.14
5 Cees Schoolenberg 1 1741 1850 0.10
6 Johan Steenbergen 1 1720 1772 0.07
7 Hans Koedam 0.5 1492 1793 0.35
8 Roger Schreutelkamp 0.5 1793 1492 -0.35
9 Frans Vreugdenhil 0.5 1962 665 0.00
10 Arthur Rongen 0.5 1812 665 0.00
11 Herman van Bekkum 0.5 1658 665 0.00
12 John Gebraad 0.5 1568 665 0.00
13 Wim Heinen 0.5 1416 665 0.00
14 Piet Jansen 0.5 1387 665 0.00
15 Tom Boesten 0 1596 1343 -0.22
16 Bert van Briemen 0 1441 1279 -0.14
17 Maarten Geuskens 0 1380 1271 -0.10
18 René van Es 0 1302 1250 -0.07
19 Gerrit Markus 0 1749 920 -0.90
20 Wim van Munster 0 1724 903 -0.89

 

Eindstand Interne

Op 20 Juni werden er in groep 1 nog 3 partijen gespeeld.
Voor de rest was er een rapid-competitie

Eindstand groep 1 / 2

Laatste partijen

John Gebraad Gerrit Markus 0-1
Frans Vreugdenhil Roger Schreutelkamp 0-1
Tom Boesten Hans Koedam 1-0

Rapid competitie’s

Groep 1 Groep 2
Arthur Rongen 3 Piet Jansen 2.5
Cees Schoolenberg 2 Max Derosas 2.0
Johan Steenbergen 1 Djin Jharap 1.0
René van Es 0 Sepp Haubenwallner 0.5

 

Schaken op 20/27 juni

De competitie is bijna afgelopen en door vakantie’s en andere omstandigheden kunnen er bijna geen partijen worden ingedeeld.

Alleen in groep 1 zijn er nog een of twee partijen, die dan ook meeten het kampioenschap bepalen.

Op 20 Juni wordt er een rapid-schaak competitie opgezet.
Op 27 Juni wordt er een snel-schaak competitie gespeeld.

Voor bijde avonden geld:
aanmelden om 7:55 uur in de zaal of per email!

Juli/Augustus is Zomerstop

 

13 Juni Interne comp.

John Gebraad Wim van Munster 0-1
Johan Steenbergen Gerrit Markus 0-1
Hans Koedam Cees Schoolenberg ½-½
Arthur Rongen Tom Boesten ½-½
René van Es Herman van Bekkum 1-0
Max Derosas Wim Heinen 0-1
Maarten Geuskens Cor Treure 0-1
Djin Jharap Sepp Haubenwallner 1-0
Groep 1 Punten Partijen Corr
1 Wim van Munster 10.5 16 11.5
2 Gerrit Markus 10 15 11.5
3 Cees Schoolenberg 9.5 16 10.5
4 Frans Vreugdenhil 6 9 10.5
5 John Gebraad 6.5 13 9.0
6 Roger Schreutelkamp 6.5 13 9.0
7 Arthur Rongen 4.5 9 9.0
8 Hans Koedam 5 14 6.7
9 Johan Steenbergen 5.5 16 6.5
10 Tom Boesten 4 14 5.6
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 14 15 15.5
2 René van Es 6.5 8 11.5
3 Wim Heinen 8 12 11.0
4 Bert van Briemen 9 14 11.0
5 Herman van Bekkum 5.5 11 9.0
6 Max Derosas 4 8 9.0
7 Piet Jansen 6.5 16 7.5
8 Maarten Geuskens 3.5 12 5.9
9 Wim Vreeburg 3.5 12 5.9
10 Djin Jharap 1.5 4 4.5
11 Sepp Haubenwallner 3 17 3.5

6 Juni Interne competitie

Tom Boesten Cees Schoolenberg 0-1
Hans Koedam Gerrit Markus 0-1
Piet Jansen Maarten Geuskens 1-0
Sepp Haubenwallner Max Derosas 0-1
René van Es Johan Steenbergen 0-1
Groep 1 Punten Partijen Corr
1 Wim van Munster 9.5 15 11.0
2 Gerrit Markus 9 14 11.0
3 Cees Schoolenberg 9 15 10.5
4 Frans Vreugdenhil 6 9 10.5
5 John Gebraad 6.5 12 9.5
6 Roger Schreutelkamp 6.5 13 9.0
7 Arthur Rongen 4.5 9 9.0
8 Johan Steenbergen 5.5 15 6.8
9 Hans Koedam 4.5 13 6.5
10 Tom Boesten 4 14 5.6
Groep 2 Punten Partijen  Corr
1 Cor Treure 13 14 15.0
2 Bert van Briemen 9 14 11.0
3 René van Es 5.5 7 11.0
4 Wim Heinen 7 11 10.5
5 Herman van Bekkum 5.5 10 9.5
6 Max Derosas 4 7 9.5
7 Piet Jansen 6.5 16 7.3
8 Maarten Geuskens 3.5 11 6.3
9 Wim Vreeburg 3.5 12 5.9
10 Sepp Haubenwallner 3 16 4.0
11 Djin Jharap 0.5 3 3.0

30 mei, interne competitie

Hans Koedam Arthur Rongen 1-0
Tom Boesten Frans Vreugdenhil 0-1
Wim van Munster Gerrit Markus 1-0
Cees Schoolenberg John Gebraad ½-½
Roger Schreutelkamp Johan Steenbergen ½-½
Max Derosas Bert van Briemen 0-1
Piet Jansen Wim Heinen ½-½
Groep 1 Punten Partijen Corr
1 Wim van Munster 9.5 15 11.0
2 Gerrit Markus 8 13 10.5
3 Cees Schoolenberg 8 14 10.0
4 John Gebraad 6.5 12 9.5
5 Roger Schreutelkamp 6.5 13 9.0
6 Frans Vreugdenhil 6 9 10.5
7 Johan Steenbergen 5.5 15 6.6
8 Arthur Rongen 4.5 9 9.0
9 Hans Koedam 4.5 12 6.8
10 Tom Boesten 4 13 5.5
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 13 14 15.0
2 Bert van Briemen 9 14 11.0
3 Wim Heinen 7 11 10.5
4 René van Es 5.5 7 11.0
5 Herman van Bekkum 5.5 10 9.5
6 Piet Jansen 5.5 15 6.6
7 Maarten Geuskens 3.5 10 6.3
8 Wim Vreeburg 3.5 12 5.3
9 Max Derosas 3 6 9.0
10 Sepp Haubenwallner 3 15 3.6
11 Djin Jharap 0.5 3 3.0