Alle berichten van Johan Steenbergen

Ronde 7 (17 okt)

Arthur Rongen Cor Treure 1-0
Joop Elderhorst Wim van Munster 1-0
Bert van Briemen Wim Heinen ½-½
Piet Jansen Maarten Geuskens ½-½
Sepp Haubenwallner Gerrit Markus 1-0

 

Naam Punt Rat TPR W-We
1 Cees Schoolenberg 5.5 1741 1882 0.69
2 Roger Schreutelkamp 5 1793 1923 0.59
3 Frans Vreugdenhil 4.5 1962 1898 0.13
4 Joop Elderhorst 4.5 1813 1866 0.36
5 Hans Koedam 4 1492 1713 1.08
6 Arthur Rongen 4 1812 1691 -0.32
7 John Gebraad 4 1568 1686 0.80
8 Cor Treure 4 1749 1672 -0.42
9 Johan Steenbergen 4 1720 1570 -0.74
10 Tom Boesten 3.5 1596 1634 0.13
11 Max Derosas 3 1390 1661 1.52
12 René van Es 3 1302 1611 1.36
13 Wim Heinen 3 1416 1562 0.60
14 Bert van Briemen 3 1441 1363 -0.62
15 Sepp Haubenwallner 2.5 1373 1485 0.60
16 Wim van Munster 2.5 1724 1314 -2.42
17 Piet Jansen 2 1387 1500 0.39
18 Herman van Bekkum 2 1658 1256 -1.45
19 Gerrit Markus 2 1749 1107 -2.20
20 Maarten Geuskens 1.5 1380 1371 -0.09

RSB Klasse 3A
SO Rotterdam 2 – Hoeksche Waard 2 4-4

Ronde 6 (10 Okt)

John Gebraad Cees Schoolenberg 0-1
Roger Schreutelkamp Joop Elderhorst 1-0
Cor Treure Hans Koedam ½-½
René van Es Frans Vreugdenhil 0-1
Wim Heinen Johan Steenbergen 0-1
Max Derosas Wim van Munster ½-½
Herman van Bekkum Bert van Briemen 0-1r
Gerrit Markus Piet Jansen ½-½
Naam Punt Rat TPR W-We
1 Cees Schoolenberg 5 1741 1882 0.69
2 Roger Schreutelkamp 4.5 1793 1923 0.59
3 Frans Vreugdenhil 4 1962 1898 0.13
4 Cor Treure 4 1749 1722 0.00
5 Joop Elderhorst 3.5 1813 1806 -0.02
6 Hans Koedam 3.5 1492 1713 1.08
7 John Gebraad 3.5 1568 1686 0.80
8 Johan Steenbergen 3.5 1720 1570 -0.74
9 Tom Boesten 3 1596 1634 0.13
10 Arthur Rongen 3 1812 1478 -0.74
11 Max Derosas 2.5 1390 1661 1.52
12 René van Es 2.5 1302 1611 1.36
13 Wim Heinen 2.5 1416 1601 0.56
14 Bert van Briemen 2.5 1441 1344 -0.58
15 Wim van Munster 2.5 1724 1285 -2.04
16 Gerrit Markus 2 1749 1196 -1.29
17 Piet Jansen 1.5 1387 1515 0.40
18 Sepp Haubenwallner 1.5 1373 1340 -0.30
19 Herman van Bekkum 1.5 1658 1256 -1.45
20 Maarten Geuskens 1 1380 1271 -0.10

RONDE 4 (26 SEPT)

De wedstrijd van het 3e (2e team in RSB) werd een gelijkspel:

25 september 2018
PASCAL 2 1485 – SO Rotterdam 2 1555 = 4 – 4

Koert 1605 – Roger Schreutelkamp 1793 0 – 1
Michael 1566 – Johan Steenbergen 1720 0 – 1
Arie 1515 – Tom Boesten 1596 ½ – ½
Gerrit 1449 – John Gebraad 1568 ½ – ½
Arie 1421 – Hans Koedam 1492 ½ – ½
Teus 1626 – René van Es 1302 1 – 0
Ad 1362 – Wim Heinen 1416 1 – 0
Henry 1333 – Maximiliano Derosas 1390 ½ – ½

De uitslag en stand na ronde 4:  Lees verder RONDE 4 (26 SEPT)

Ronde 3 (19 Sept)

Joop Elderhorst Cor Treure ½-½
Hans Koedam John Gebraad 1-0
Herman van Bekkum Roger Schreutelkamp 0-1
Max Derosas Johan Steenbergen 0-1
Tom Boesten Sepp Haubenwallner 1-0
Frans Vreugdenhil Piet Jansen 1-0
René van Es Wim van Munster 1-0
Naam Punt Rat TPR W-We
1 Joop Elderhorst 2.5 1813 1965 0.51
2 Hans Koedam 2.5 1492 1873 0.96
3 Cees Schoolenberg 2.5 1741 1855 0.21
4 Cor Treure 2.5 1749 1819 0.32
5 Roger Schreutelkamp 2.5 1793 1798 0.06
6 René van Es 2 1302 1751 1.54
7 Johan Steenbergen 2 1720 1625 -0.18
8 Frans Vreugdenhil 1.5 1962 1857 0.02
9 John Gebraad 1.5 1568 1652 0.20
10 Tom Boesten 1.5 1596 1593 -0.01
11 Piet Jansen 1 1387 1617 0.31
12 Max Derosas 1 1390 1614 0.66
13 Sepp Haubenwallner 1 1373 1567 0.58
14 Herman van Bekkum 1 1658 1397 -0.65
15 Wim Heinen 1 1416 1323 -0.09
16 Maarten Geuskens 1 1380 1271 -0.10
17 Arthur Rongen 1 1812 1098 -0.80
18 Gerrit Markus 1 1749 920 -0.90
19 Bert van Briemen 0.5 1441 1056 -0.83
20 Wim van Munster 0.5 1724 868 -1.82

 

Ronde 2 (12 Sept)

Johan Steenbergen Joop Elderhorst 0-1
Cees Schoolenberg Max Derosas 1-0
Sepp Haubenwallner Cor Treure 0-1
John Gebraad Arthur Rongen 1-0
Roger Schreutelkamp Wim Heinen 1-0
Piet Jansen Herman van Bekkum ½-½
Bert van Briemen René van Es 0-1
Frans Vreugdenhil Hans Koedam 0-1R
Naam Punt Rat TPR W-We
1 Joop Elderhorst 2 1813 2128 0.60
2 Cor Treure 2 1749 1877 0.23
3 Cees Schoolenberg 2 1741 1855 0.21
4 John Gebraad 1.5 1568 2282 0.80
5 Hans Koedam 1.5 1492 1793 0.35
6 Roger Schreutelkamp 1.5 1793 1647 -0.26
7 Max Derosas 1 1390 1745 0.79
8 Sepp Haubenwallner 1 1373 1737 0.80
9 Piet Jansen 1 1387 1658 0.33
10 René van Es 1 1302 1581 0.61
11 Johan Steenbergen 1 1720 1558 -0.30
12 Herman van Bekkum 1 1658 1387 -0.33
13 Tom Boesten 0.5 1596 1343 -0.22
14 Wim Heinen 0.5 1416 1323 -0.09
15 Maarten Geuskens 0.5 1380 1271 -0.10
16 Arthur Rongen 0.5 1812 1098 -0.80
17 Gerrit Markus 0.5 1749 920 -0.90
18 Wim van Munster 0.5 1724 903 -0.89
19 Frans Vreugdenhil 0.5 1962 665 0.00
20 Bert van Briemen 0 1441 1056 -0.83

Ronde 1 (5-Sept)

Joop Elderhorst 1813 Tom Boesten 1596 1-0
Hans Koedam 1492 Roger Schreutelkamp 1793 ½-½
Cor Treure 1749 Bert van Briemen 1441 1-0
Maarten Geuskens 1380 Cees Schoolenberg 1741 0-1
Wim van Munster 1724 Sepp Haubenwallner 1373 0-1
René van Es 1302 Johan Steenbergen 1720 0-1
Max Derosas 1390 Gerrit Markus 1749 1-0

 

Naam Punt Rat TPR W-We
1 Max Derosas 1 1390 2219 0.90
2 Sepp Haubenwallner 1 1373 2194 0.89
3 Joop Elderhorst 1 1813 2066 0.22
4 Cor Treure 1 1749 1911 0.14
5 Cees Schoolenberg 1 1741 1850 0.10
6 Johan Steenbergen 1 1720 1772 0.07
7 Hans Koedam 0.5 1492 1793 0.35
8 Roger Schreutelkamp 0.5 1793 1492 -0.35
9 Frans Vreugdenhil 0.5 1962 665 0.00
10 Arthur Rongen 0.5 1812 665 0.00
11 Herman van Bekkum 0.5 1658 665 0.00
12 John Gebraad 0.5 1568 665 0.00
13 Wim Heinen 0.5 1416 665 0.00
14 Piet Jansen 0.5 1387 665 0.00
15 Tom Boesten 0 1596 1343 -0.22
16 Bert van Briemen 0 1441 1279 -0.14
17 Maarten Geuskens 0 1380 1271 -0.10
18 René van Es 0 1302 1250 -0.07
19 Gerrit Markus 0 1749 920 -0.90
20 Wim van Munster 0 1724 903 -0.89