16 mei interne competitie

Gerrit Markus Roger Schreutelkamp ½-½
Johan Steenbergen Wim van Munster ½-½
Bert van Briemen Piet Jansen 1-0
Cor Treure Wim Heinen 1-0
René van Es Max Derosas 1-0
Herman van Bekkum Sepp Haubenwallner 1-0
Groep 1 Punten Partijen Corr
1 Wim van Munster 8 13 10.5
2 Cees Schoolenberg 7.5 12 10.5
3 Gerrit Markus 7 11 10.5
4 Roger Schreutelkamp 5.5 11 9.0
5 Frans Vreugdenhil 5 8 10.0
6 John Gebraad 5 10 9.0
7 Johan Steenbergen 5 13 6.9
8 Arthur Rongen 4.5 8 9.5
9 Hans Koedam 3.5 10 6.3
10 Tom Boesten 3 11 4.9
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 12 13 14.5
2 Bert van Briemen 7 12 10.0
3 René van Es 5.5 6 11.5
4 Wim Heinen 5.5 9 10.0
5 Herman van Bekkum 5.5 10 9.5
6 Piet Jansen 5 13 6.9
7 Wim Vreeburg 3.5 11 5.7
8 Max Derosas 3 5 9.5
9 Sepp Haubenwallner 3 14 3.9
10 Maarten Geuskens 2.5 9 5.0
11 Djin Jharap 0.5 3 3.0

De kolom Corr geeft de score na een correctie voor niet te spelen wedstrijden en een verwachting van de nog te spelen wedstrijden.
De twee late instromers in groep 2 (René en Max) staan zoals verwacht dus nog niet op de plaats waar ze waarschijnlijk gaan eindigen.

9 mei interne competitie

Johan Steenbergen Hans Koedam 1-0
Tom Boesten Gerrit Markus 0-1
Cees Schoolenberg Roger Schreutelkamp 1-0
Cor Treure Bert van Briemen 1-0
Sepp Haubenwallner Wim Heinen 0-1
Maarten Geuskens René van Es 0-1
Groep 1 Punten Partijen Corr
1 Wim van Munster 7.5 12 10.5
2 Cees Schoolenberg 7.5 12 10.5
3 Gerrit Markus 6.5 10 10.5
4 Frans Vreugdenhil 5 8 10.0
5 Roger Schreutelkamp 5 10 9.0
6 John Gebraad 5 10 9.0
7 Arthur Rongen 4.5 8 9.5
8 Johan Steenbergen 4.5 12 6.8
9 Hans Koedam 3.5 10 6.3
10 Tom Boesten 3 11 4.9
Groep 2 Punten Partijen  Corr
1 Cor Treure 11 12 14.0
2 Bert van Briemen 6 11 9.5
3 Wim Heinen 5.5 8 10.5
4 Piet Jansen 5 12 7.5
5 René van Es 4.5 5 11.0
6 Herman van Bekkum 4.5 9 9.0
7 Wim Vreeburg 3.5 11 5.7
8 Max Derosas 3 4 10.0
9 Sepp Haubenwallner 3 13 4.2
10 Maarten Geuskens 2.5 9 5.0
11 Djin Jharap 0.5 3 3.0

De kolom Corr geeft de score na een correctie voor niet te spelen wedstrijden en een verwachting van de nog te spelen wedstrijden.
De twee late instromers in groep 2 (René en Max) staan zoals verwacht dus nog niet op de plaats waar ze waarschijnlijk gaan eindigen.

2 mei interne competitie

Wim van Munster Cees Schoolenberg 0-1
Frans Vreugdenhil Arthur Rongen 0-1
Tom Boesten Roger Schreutelkamp 0-1
John Gebraad Johan Steenbergen 1-0
René van Es Cor Treure 1-0
Max Derosas Maarten Geuskens 1-0
Bert van Briemen Sepp Haubenwallner 1-0
Wim Vreeburg Herman van Bekkum ½-½
Groep 1 Punten Partijen
1 Wim van Munster 7.5 12
2 Cees Schoolenberg 6.5 11
3 Gerrit Markus 5.5 9
4 Frans Vreugdenhil 5 8
5 Roger Schreutelkamp 5 9
6 John Gebraad 5 10
7 Arthur Rongen 4.5 8
8 Hans Koedam 3.5 9
9 Johan Steenbergen 3.5 11
10 Tom Boesten 3 10
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 10 11
2 Bert van Briemen 6 10
3 Piet Jansen 5 12
4 Wim Heinen 4.5 7
5 Herman van Bekkum 4.5 9
6 René van Es 3.5 4
7 Wim Vreeburg 3.5 11
8 Max Derosas 3 4
9 Sepp Haubenwallner 3 12
10 Maarten Geuskens 2.5 8
11 Djin Jharap 0.5 3

25 April interne comp.

Cees Schoolenberg Tom Boesten 1-0
John Gebraad Frans Vreugdenhil 1-0
Johan Steenbergen Roger Schreutelkamp ½-½
Sepp Haubenwallner Piet Jansen 0-1
Bert van Briemen René van Es ½-½
Groep 1 Punten Partijen
1 Wim van Munster 7.5 11
2 Gerrit Markus 5.5 9
3 Cees Schoolenberg 5.5 10
4 Frans Vreugdenhil 5 7
5 Roger Schreutelkamp 4 8
6 John Gebraad 4 9
7 Arthur Rongen 3.5 7
8 Hans Koedam 3.5 9
9 Johan Steenbergen 3.5 10
10 Tom Boesten 3 9
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 10 10
2 Bert van Briemen 5 9
3 Piet Jansen 5 12
4 Wim Heinen 4.5 7
5 Herman van Bekkum 4 8
6 Wim Vreeburg 3 10
7 Sepp Haubenwallner 3 11
8 René van Es 2.5 3
9 Maarten Geuskens 2.5 7
10 Max Derosas 2 3
11 Djin Jharap 0.5 3

18 April interne competitie

John Gebraad Arthur Rongen ½-½
Tom Boesten Johan Steenbergen 1-0
Hans Koedam Wim van Munster ½-½
Cor Treure Max Derosas 1-0
Bert van Briemen Wim Vreeburg 1-0
René van Es Sepp Haubenwallner 1-0
Djin Jharap Piet Jansen ½-½
Groep 1 Punten Partijen
1 Wim van Munster 7.5 11
2 Gerrit Markus 5.5 9
3 Frans Vreugdenhil 5 6
4 Cees Schoolenberg 4.5 9
5 Roger Schreutelkamp 3.5 7
6 Arthur Rongen 3.5 7
7 Hans Koedam 3.5 9
8 John Gebraad 3 8
9 Tom Boesten 3 8
10 Johan Steenbergen 3 9
Groep 2 Punten Partijen
1 Cor Treure 10 10
2 Wim Heinen 4.5 7
3 Bert van Briemen 4.5 8
4 Herman van Bekkum 4 8
5 Piet Jansen 4 11
6 Wim Vreeburg 3 10
7 Sepp Haubenwallner 3 10
8 Maarten Geuskens 2.5 7
9 René van Es 2 2
10 Max Derosas 2 3
11 Djin Jharap 0.5 3